Image Slide 2

Podaruj nam 1%

jeden-procent

Od czterech lat nasi  przyjaciele przekazują nam 1% za pośrednictwem Fundacja Bullerbyn na rzecz wspólnoty dzieci i dorosłych.

Przy rozliczaniu PITów za rok 2017 otrzymaliśmy kwotę: 4865,60zł, która została przekazana na doposażenie laboratorium biologicznego, chemicznego oraz fizycznego, z których korzystają nasi uczniowie.

Od roku 2018 , pozyskane środki konsekwentnie przeznaczamy na rozwój biblioteki szkolnej Spark Academy. Przez ten czas udało nam się powiększać księgozbiór o kilkaset książek przeznaczonych dla dzieci ze wszystkich grup wiekowych oraz stworzyć stanowisko komputerowe, dedykowane pracy uczniów             w czytelni. Staliśmy się też posiadaczami profesjonalnego programu dla bibliotek szkolnych - MOL NET+.

Od niedawna dysponujemy również dostępem do internetowego zbioru lektur szkolnych “Wolne lektury”. Obecnie finalizujemy zakup specjalistycznych mebli, które zapewnią komfort naszych uczniów w bibliotece w nowej lokalizacji Sparka.

Z wielką radością i wdzięcznością dzielimy się informacją, że z tytułu rozliczeń PITów za 2020 rok wpłynęła na nasze konto kwota 16 780 zł!  Środki te, zgodnie z celem zbiórki, przeznaczamy na dalszy rozwój sparkowej biblioteki.

Zachęcamy do dalszego wspierania naszych wysiłków, tym bardziej, że przed nami wyzwania związane z przeprowadzką do nowego budynku.

Tym razem  środki z rozliczenia 1%  pragniemy przeznaczyć na zagospodarowanie terenu zielonego wokół szkoły przy ul. Wojska Polskiego 53. Naszym celem jest stworzenie dla naszych uczniów przyjaznego  miejsca, sprzyjającego zarówno aktywności fizycznej, jak i wypoczynkowi i zabawie.

Równocześnie zwracamy uwag na fakt, iż zmienił się operator wspierający nas formalnie w zbiórce środków z rozliczeń 1% (do tej pory korzystaliśmy z uprzejmości Fundacji Bullerbyn).

Tym samym ulega zmianie nr KRS podawany w formularzu rozliczeniowym.

Odtąd będziemy współpracować ze Stowarzyszeniem Pomocy Szkole Małopolska.

Poniżej dane niezbędne do rozliczenia:

Cel szczegółowy 1%: SPARK ACADEMY

(Ważne aby wpisać pełną nazwę celu darowizny!)

Nr KRS Stowarzyszenia Pomocy Szkole Małopolska: 0000052078