Image Slide 2

Podaruj nam 1%

jeden-procent

Od 3 lat nasi przyjaciele przekazują nam 1% za pośrednictwem Fundacja Bullerbyn na rzecz wspólnoty dzieci i dorosłych. Przy rozliczaniu PITów za rok 2017 otrzymaliśmy kwotę: 4865,60zł, która została przekazana na doposażenie laboratorium biologicznego, chemicznego oraz fizycznego, z których korzystają nasi uczniowie.

Przy rozliczeniu PITów za 2018 rok uzyskaliśmy kwotę 3339,80 zł, którą zgodnie z założeniem przeznaczyliśmy na rozwój biblioteki szkolnej Spark Academy oraz warsztaty dla naszych beneficjentów.

Do tej pory, dzięki pozyskanym środkom udało nam się powiększyć wyposażenie biblioteki o kilkaset książek przeznaczonych dla dzieci ze wszystkich grup wiekowych, łącznie z naszymi Licealistami. Dodatkowo, od niedawna, jesteśmy posiadaczami profesjonalnego programu dla bibliotek szkolnych - MOL NET+. To wspaniałe ułatwienie w zapanowaniu nad księgozbiorem, który dzięki Państwa ofiarności tak pięknie się rozwija!

Z ogromna radością informujemy, że z tytułu rozliczeń PITów za 2019 rok włynęłą na nasze konto kwota 20 700, 40 zł. Środki te przeznaczymy na rozwój naszego księgozbioru i audioteki.

Ze względu, na fakt, że Spark Academy rozwija się prężnie, stale przybywa sparkowych uczniów, pragniemy kontynuować zbiórkę na tak istotny dla szkoły cel, jakim jest profesjonalnie wyposażona biblioteka.

Cel szczegółowy 1%: SZKOLNA BIBLIOTEKA

( Ważne aby wpisać pełna nazwę celu darowizny!)

Pobierz szczegółowe informacje.