Menu Zamknij
baner na podstronę forum

Pandemia wymusza zmiany. Jednym z obszarów, który powinien na nie szybko zareagować jest edukacja. Pojawiają się nowe problemy i wyzwania, z którymi kadra zarządzająca i nauczycielska próbuje sobie radzić najlepiej jak potrafi. Wzajemne wsparcie jest w tym momencie bezcenne.

Jak wygląda codzienność szkolna w okresie pandemii? Z jakimi problemami mierzą się pedagodzy, nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej, kadra zarządzająca i ci, którzy przygotowują uczniów do matury? Jakie wyzwania stoją przed społecznością szkolną w bieżącym roku szkolnym?

Wspólnota w kryzysie. Forum dobrych praktyk to cykl pięciu moderowanych spotkań dyskusyjnych przeznaczonych dla tych, którzy chcą się podzielić swoimi doświadczeniami zawodowymi z okresu pandemii. Każde spotkanie dedykowane jest innej grupie docelowej.

Podczas Forum chcemy wspólnie zastanawiać się nad tym jakie są kluczowe problemy szkoły w czasach pandemii, na rozwiązanie których jako kadra mamy realny wpływ. Jakie strategie edukacyjne są efektywne? Które metody i narzędzia przydatne? A może jest coś co nadało nową jakość polskiej edukacji? Chcemy, aby każdy uczestnik wyszedł ze spotkania z dostosowaną do swoich potrzeb skrzynką z narzędziami.

O tym wszystkim chcemy rozmawiać podczas spotkań dedykowanych:

Grupa Termin Czas Zapisy
Kadra Zarządzająca 8 grudnia 10:00 - 12:00 Zapisz się
Nauczyciele liceów 8 grudnia 17:00 - 19:00 Zapisz się
Psychologowie, pedagodzy, wychowawcy 15 grudnia 10:00 - 12:00 Zapisz się
Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej 15 grudnia 17:00 - 19:00 Zapisz się
Nauczyciele przedmiotowi w klasach 4-8 17 grudnia 17:00 - 19:00 Zapisz się

Ze wzgledu na ograniczona liczbę miejsc, o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.